€ 11,50 euro/h brutto

Fizyczna praca Niemcy od zaraz w sklepie bez znajomości języka München 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 października 2017 00:04

Zatrudnimy od zaraz w sklepie z Monachium kandydatów bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2017 przy wykładaniu towarów na czas określony.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do 22 grudnia bieżącego roku

Zarobki: 11,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 10 (w tym 2 kierowców)

Opis stanowiska:

  • jest to praca w różnych marketach na terenie miasta
  • do obowiązków pracownika będzie należało wykładanie produktów na półki, naklejanie cen oraz kontrolowanie terminów przydatności artykułów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem inwentaryzacji oraz pracami porządkowymi

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do pracy na zmiany, także w nocy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • darmowy dojazd do pracy i z powrotem
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomości z CV oraz opisem siebie prosimy wysyłać na adres:

neuearebeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-pomocnik-w-sklepie-monachium/

Nr ogł.: 35759e91ac6d50f4

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.