€ 1,450.00

Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka wykładanie towaru Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2016 18:36
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
wykladanie-towaru-sklep-nor

Sieć sklepów z Dortmundu poszukuje pracowników oraz pary do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy wykładaniu towaru na półki sklepowe.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od 8 kwietnia 2016

Opis stanowiska:

  • jest to ciężka praca fizyczne w sklepie wielkopowierzchniowym
  • pracownik zajmować się będzie wykładaniem produktów na półki, zmianę ekspozycji zgodnie z wytycznymi, rozładunkiem dostaw, itp.
  • kierownik może zlecić inne prace

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od 8 kwietnia bieżącego roku
  • mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku w Polsce lub za granicą
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • mobilność – gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • bezwzględna uczciwość oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • płatne zakwaterowanie, miesięcznie koszty za kwaterę to 120 euro od osoby lub 200 euro w przypadku par

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca fizyczna w sklepie, Dortmund. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-wykladanie-towaru-dortmund/

wyświetleń: 2141, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 50356fd50d54a8fb

4 komentarze aby “Fizyczna praca Niemcy dla par bez znajomości języka wykładanie towaru Dortmund”

  1. Tomasz szarata i iwona dalidowicz dn. 9 kwietnia 2016 @ 11:59

    jestesmy zainteresowani nasz kontakt 0048502344263
    0048537328727 gotowi od zaraz

  2. Tomasz szarata i iwona dalidowicz dn. 11 kwietnia 2016 @ 11:28

    jestesmy gotowi od zaraz nasz kontakt 0048502344263,0048537328727

  3. Katarzyna dn. 12 kwietnia 2016 @ 17:39

    Witam serdecznie jestem zainteresowana Panstwa oferta aktualnie przebywam w Niemczech wiec prace moge podjac od zaraz czekam na odpowiedz pozdrawiam

  4. Witam . Jestem zainteresowana Panstwa oferta , jestesmy gotowi podjac prace od zaraz . Nasz nr kontaktowy 0048691184029

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.