€ 12,50 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka dla par w sklepie, Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2020 18:43

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie z Kolonii dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pracowni będzie wykładał produkty na półki, a także dbał o czystość w sklepie i na magazynie i rozładowywanie dostaw;
  • do zadań będzie należało także obsługiwanie wózka paletowego, aktualizowanie cen, wystawianie aktualnych promocji oraz przygotowywanie ekspozycji tematycznych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaangażowane wypełnianie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • przyjazne nastawienie do innych osób oraz umiejętność bezkonfliktowej pracy;
  • możliwość przyjechania swoim samochodem.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę na pół roku, a do tego ubezpieczenie, dostęp do świadczeń socjalnych oraz możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym (dla par pokoje dwuosobowe ze wspólnym dostępem do kuchni i łazienki);
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy i premie, np. za 100% frekwencję;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/08/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-w-sklepie-od-zaraz-koln/

Nr ogł.: 9495f465cc5f165f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.