€ 12,50 brutto/h

Dla par wykładanie towaru bez języka Niemcy praca fizyczna sklep od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2021 19:25

Propozycja rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie z Kolonii dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pracownik sklepu;
  • praca o charakterze fizycznym, gdzie zadaniem będzie dbanie o porządek oraz wykładanie produktów na półki sklepowe;
  • kontrolowanie jakości produktów, sprawdzanie dat ważności, aktualizowanie cen oraz zmienianie ekspozycji.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • własny samochód oraz prawo jazdy na parę;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • mile widziane doświadczenie;
  • optymizm oraz pozytywne nastawienie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • strój roboczy i środki ochrony osobistej;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/10/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-w-sklepie-z-koln-przy-wykladaniu-towaru/

Nr ogł.: 8226155efb213994

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.