€ 2300-2700 brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja detergentów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2020 18:44

Fabryka z Kolonii poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na produkcji detergentów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego, a także obsługa maszyn produkcyjnych oraz przeprowadzanie kontroli napełniania butelek danym detergentem itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby albo 500 € na mc od pary;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV w j. niemieckim lub polskim należy wysłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2020

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-produkcja-detergentow-od-zaraz-koln/

wyświetleń: 577, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8185f4648a3dbffb

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.