€ 9,60 euro za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie keczupu Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2016 22:56
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-keczupu-ketchupu3

Zakład produkcji keczupu zatrudni od zaraz Polaków do pakowania wyrobów przy taśmie. Niemcy praca w Bremen dla osób bez znajomości języka. Nie wymagamy również doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Zarobki: 9,60 euro za godzinę brutto.

Numer referencyjny: pakowanie/05/16.

Zadania na stanowisku:

  • ściąganie gotowych keczupów z taśmy produkcyjnej;
  • pakowanie ich do kartonowych pudeł;
  • paletowanie gotowych produktów;
  • zabezpieczanie zapakowanych palet za pomocą folii typu stretch.

Wymagania:

  • dobra kondycja i stan zdrowia;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • predyspozycje do wykonywania zadań o charakterze powtarzalnym;
  • motywacja do efektownej i sumiennej pracy;
  • pracowitość i energiczność;
  • uczciwość i niezawodność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 150 euro plus rachunki za prąd/gaz/wodę;
  • nadgodziny dla osób chętnych;
  • stabilna i legalna umowa o pracę na 3 miesiące;
  • dla najlepszych istnieje możliwość przedłużenia umowy;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV pod poniższy adres e-mail. W tytule wiadomości prosimy zamieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-keczupu-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

wyświetleń: 2758, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 271573cccc226260

9 komentarzy aby “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie keczupu Bremen”

  1. Witam,jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy,posiadam aktualną książeczkę sanepidowską,spełniam w/w warunki,mogę podjąć pracę od zaraz.Pozdrawiam nr.kom:+48 508 383 797

  2. Witam, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Mamy duże doświadczenie na produkcji. Jesteśmy pracowici, sumienni i odpowiedzialni. Możemy wyjechać w każdej chwili. Proszę o kontakt telefoniczny 792 643 574. Pozdrawiamy.

  3. Aleksandra dn. 25 maja 2016 @ 12:20

    Witam 🙂 jestem zainteresowana Państwa ofertą posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku a także w stopniu podstawowym potrafię język niemiecki. Aktualne niemieckie szkolenia i książeczka sanepidowską. Pracy się nie boję 🙂 sumienna i wytrwała spełniająca wasze wymagania 🙂 możliwość podjęcia pracy od zaraz

    Z poważaniem Aleksandra
    Nr. Telefonu +4917621753705

  4. Jestem zainteresowana praca jesteśmy w dwie osoby pracowałam juz przy pakowaniu gotowa jestem na wyjazd od zaraz proszę o kontakt tel533600709

  5. Patrycja i partyk dn. 3 czerwca 2016 @ 12:41

    Witam jesteśmy zainteresowani pracą, czy to nadal aktualne?

  6. Witam,
    wraz z trójką znajomych jesteśmy zainteresowani pracą od końca lipca, proszę o informację czy jest taka możliwość, pozdrawiam.

  7. Patrycja i Klaudia dn. 13 czerwca 2016 @ 16:30

    witam.
    jesteśmy zainteresowane pracą od początku lipca posiadamy i książeczka sanepidowską. jestesmy młode i pracowite. czy praca jest aktualna?

  8. witam jestem zainteresowany praca

  9. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.