€ 9,50 euro brutto/h + premie + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 października 2016 03:28

Aktualnie oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni zabawek z Berlina do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie z zabawkami w okresie przedświątecznym, kiedy to występuje wzmożony popyt na prezenty dla dzieci
  • zadania fizyczne – rozładunek i załadunek
  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie towarów na paletach lub w pakietach w zależności od wielkości zamówienia

Oczekiwania:

  • umiejętność do pracy w grupie
  • siła i wytrzymałość
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i pozostania na miejscu do końca roku 2016
  • elastyczność godzinowa i możliwość pracy po godzinach, jeżeli będzie taka konieczność
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę tymczasową na czas określony
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej do końca roku
  • opiekę polskiego rezydenta
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie bez znajomości języka
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres:

  • zuver@consultant.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-berlin/

wyświetleń: 2137, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 44857fc332842cc9

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Berlin”

  1. prosze o kontakt natychmiastowy pod nr 518 534 001

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.