€ 12.00

Cukiernik praca w Niemczech bez języka na produkcji czekoladowych wyrobów, Hainburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 63512 Hainburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 12:19

Dla cukierników atrakcyjna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji wyrobów czekoladowych w firmie z Hainburga. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w okresie zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko Cukiernika. Firma zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych, pianek, pralin.

Obowiązki:

Produkcja wyrobów cukierniczych
Praca z czekoladą
Produkcja pralin, temperowanie czekolady
Wymagania:

Doświadczenie w zawodzie cukiernika
Gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
Możliwość długotrwałej współpracy
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@polskihr.eu z dopiskiem „cukiernik”.

wyświetleń: 328, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6255e2fe857c927f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.