€ 11,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu pralin Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:48

Zatrudnimy od zaraz w zakładzie z Dortmundu na produkcji luksusowych czekoladek. Praca w Niemczech 2017 dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy linii produkcyjnej polegająca na pakowaniu wysokiej jakości pralinek do wytłoczek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości wyrobów

Wymagania:

  • gotowość do przestrzegania surowych przepisów BHP
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • samodyscyplina
  • szkolenia dla pracowników
  • gotowość do przebadania się na miejscu odpłatnie
  • zdolność pracy na czas

Oferujemy:

  • ubrania służbowe
  • system motywacyjny
  • zatrudnienie od zaraz z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zaplecze socjalne
  • zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach w cenie 125 euro za miesiąc, koszt częściowo pokrywa pracodawca

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne najchętniej w języku niemieckim należy wysyłać na adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-dortmund/

wyświetleń: 1015, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 37259cd520ae5869

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.