€ 1600 netto/mc

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna od zaraz 2022 Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2022 21:56

Restauracja z Essen poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie jako pomoc kuchenna bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 1600 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zadaniem będzie przygotowywanie składników;
  • obsługa różnych narzędzi kuchennych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją przedłużenia dla najlepszych;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie;
  • płatny urlop;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i krótkim opisem własnej osoby można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, 04/2022 Essen

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-restauracja-essen/

Nr ogł.: 5476265a69ce2a46

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.