€ 11,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie zabawek od zaraz 2017 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 04:47

Propozycja pracy w Niemczech 2017 dla osób bez znajomości języka na magazynie z zabawkami. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Bremen z zakwaterowaniem oferowanym bezpłatnie.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie w hurtowni z artykułami dla dzieci będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień na palety
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała wózek elektryczny oraz skaner ręczny
  • zadaniem pracownika będzie również rozładunek dostaw oraz rozmieszczanie ich na magazynie
  • do obowiązków będzie należało utrzymywanie porządku, liczenie produktów oraz aktualizacja stanów magazynowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • podstawy obsługi komputera
  • otwartość i kontaktowość
  • dobre zorganizowanie
  • status osoby niekaranej
  • własny samochód
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki oraz dodatki
  • miejsce do zamieszkania w pokoju dla 2 osób w cenie 200 euro miesięcznie lub 300 euro za pokój jednoosobowy
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • szansę na podpisanie stałej umowy ze stawką 13 euro za godzinę brutto

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: Dam pracę w Niemczech na magazynie z zabawkami, Bremen

W wiadomości należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

wyświetleń: 1531, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 14558a3915c9eb37

Linki sponsorowane

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie zabawek od zaraz 2017 Bremen”

  1. Witam nazywam sie artur werner ja oraz moj szwagier poszukujemy pracy w niemczech prosze o pilny kontakt dziekuje