€ 9,35€/h lub na akord

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek od zaraz 2020 Fehmarn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fehmarn
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2020 17:10

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie 2020 na plantacji w Fehmarn bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Fehmarn.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur na godz. lub na akord – 0,55 Eur za kg.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek;
  • praca trwa od 04:15 do 17:00 z przerwą obiadową.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • posiadanie statusu studenta lub gospodyni domowej;
  • osoby w wieku od 18 do 50 lat;
  • możliwość pracy na zewnątrz przy zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • chęć pracy przez 6 – 7 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@anfel.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 717 357 375

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek-od-zaraz-w-fehmarn-2020/

Nr ogł.: 965ed7a1823ea1b

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.