€ do uzgodnienia

Bez języka praca w Niemczech sortowanie odpadów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 05:17

Oferujemy zatrudnienie w sortowni odpadów ze Stuttgartu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz przy sortowaniu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik do sortowania odpadów

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zarobki: stawka do ustalenia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Ręczne rozdzielanie odpadów na taśmie produkcyjnej.
  • Odpady sortuje się na surowce z jakich zostały wykonane.

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialność
  • szybkie tempo pracy
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • pracodawca oferuje pomoc w kwestiach organizacyjnych – znalezienie zamieszkania, pomoc w zdobyciu zameldowania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zatytułowaną: „Sortowanie/09/09.2015” należy przesłać na adres:

OGŁOSZENIE WYGASŁO

wyświetleń: 1787, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 39055de798902d13

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.