€ 11,25 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca, jako kierowca kat.B Uber od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2019 20:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech, jako kierowca kat. B. Zatrudnienie dla Ubera w Berlinie bez znajomości języka przy przewozie osób. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca, jako kierowca kat. B przy przewozie osób;
  • praca przy użyciu aplikacji Uber;
  • przyjmowanie zleceń oraz obsługiwanie tras zgodnie z mapą.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • solidne wykonywanie swoich zadań;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami;
  • przyjazne nastawienie;
  • doskonała organizacja;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doskonała orientacja w terenie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 350 Eur mc;
  • szkolenie pracownicze;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość przejścia z umowy czasowej na umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • służbowe auto, kartę paliwową i smartphone do obsługi aplikacji.

Aplikacja:

Aplikacje (CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji) należy przesyłać na adres: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: Kierowca kat. B – Uber, Berlin 10/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-uber-berlin/

Nr ogł.: 7465d8a55212ee69

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka Niemcy praca, jako kierowca kat.B Uber od zaraz Berlin”

  1. Zajac2020 dn. 15 grudnia 2019 @ 13:59

    Jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kntakt pod nr +48608046661.
    Robert.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.