€ 8,50 Euro brutto/h plus kilometrówka i napiwki

Bez doświadczenia praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat. B przy rozwożeniu jedzenia Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 21:59
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
kierowca-kat-b-kurier

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat. B przy rozwożeniu jedzenia. Restauracja z Drezna zatrudni osoby bez doświadczenia z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Wynagrodzenie: 8,50 Euro brutto za godzinę plus kilometrówka i napiwki.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Niemcy, Drezno.

Opis stanowiska:
Praca polega głównie na rozwożeniu zamówionego telefonicznie jedzenia do klientów z Drezna i okolic. Do obowiązków będzie należało również przyjmowanie zapłaty za zamówienia, wydawanie paragonu oraz reszty.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy już w styczniu;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialność i punktualność;
  • znajomość topografii Drezna;
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
    duża uczciwość.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • ubezpieczenie oraz zatrudnienie na niemieckich warunkach;
  • wsparcie koordynatora;
  • obowiązkowe przeszkolenie i zapoznanie z firmą;
  • płatne zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu.

Dla kandydatów:
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: rozwożeniejedzenia/01/16

Obowiązkowo prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę o zgodzie na wykorzystywanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przy-rozwozeniu-jedzenia-drezno/

wyświetleń: 2293, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 544568aadf5953e4

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.