Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Cieśla-zbrojarz oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie, Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsbüren
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 maja 2024 12:56

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz jako cieśla – zbrojarz w rejonie Emsbüren. Niewymagana znajomość języka niemieckiego dla budowlańców z doświadczeniem.

Szanowni Państwo,

poszukujemy od 13.05.2024 dwóch pracowników cieśli/zbrojarzy/betoniarzy. Praca na prefabrykacji betonowej.

Praca od poniedziałku do soboty po około 9-10 godzin dziennie.

Miejscowość pracy: 48488 Emsbüren, Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czytanie planów szalunkowych i zbrojeniowych.

Wiązanie zbrojenia i montaż zbrojenia w szalunku.

Betonowanie i wygładzanie elementów.

WYMAGANIA:

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jakoś cieśla/zbrojarz/betoniarz.

Własny środek transportu.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Dopłatę do zakwaterowania.

Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.

Pomoc w organizacji wyjazdu.

Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Narzędzia na miejscu pracy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.

+48 17 200 002

wyświetleń: 15, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 716639e753617dc