€ 3500 € na mc

Zima 2021/2022 fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy odśnieżaniu w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 22:06

Ogłoszenie aktualnej fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu. Zatrudnienie w sezonie zimowym 2021/2022 na terenie Berlina bez języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 3 500 € na mc.

Start: zima 2021/2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań, które polegają na odśnieżaniu różnych obiektów w okresie zimowym;
  • możliwość podjęcia również pracy całorocznej przy pielęgnacji ogrodów i obiektów handlowych;
  • dodatkowym zadaniem jest wycinanie oraz pielęgnowanie drzew.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy fizycznej w okresie zimowym;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy na sezon 2021/2022;
  • przykładanie się do wykonywanych zadań;
  • pracowitość;
  • przygotowanie do podjęcia pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę;
  • zatrudnienie na sezon 2021/2022;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem fizycznej pracy w Niemczech, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

krolikiewicz@baseronline.de

Nr ogł.: 36561898e0a8fc1e