€ 12 000 - 13 000 zł brutto

Zbrojarz-betoniarz Niemcy praca w budownictwie przy prefabrykacji betonowej, Laupheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Laupheim
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 czerwca 2022 00:06

W miejscowości Laupheim dla zbrojarzy-betoniarzy ciekawa oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy prefabrykacji betonowej. Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Szanowni Państwo,

poszukujemy od zaraz pracowników do produkcji prefabrykatów betonowych w zakładzie w Laupheim w Niemczech.

Praca w betoniarni/prefabrykacja betonowa. Praca od poniedziałku do piątku dziennie ok. 9 godzin pracy, możliwość pracy w sobotę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
· Zbrojenia
· Szalowanie.
· Betonowanie elementów.
· Montaż komponentów budowlanych w formach.
· Wiązanie zbrojeń, wstawianie gotowych koszy zbrojeniowych.
· Wylewanie i wygładzanie betonu.
· Rozebranie gotowych elementów.
· Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:
· Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na prefabrykacji betonowej.
· Znajomość rysunku technicznego – mile widziana
· Własny środek transportu.
· Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- mile widziana

ZAPEWNIAMY:
· Umowę o pracę.
· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
· Dopłatę do zakwaterowania.
· Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.
· Pomoc w organizacji wyjazdu.
· Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.
· Dodatki do paliwa dla kierowcy.
· Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.
+48 17 200 0021, +48 577 731 777, +48 577 532 777

ID ogłoszenia: 382629a154a8bc8e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FirmaKamar
  • Zarejestrowany od: 6 maja 2020

Inne przedmioty dodane przez FirmaKamar

Ostatnie przedmioty dodane przez FirmaKamar »