€ 12,00

Zbrojarz-betoniarz Niemcy praca w budownictwie od zaraz k. Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neresheim-Dorfmerkingen
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2020 11:56
  • Wygasa: 12 dni, 16 godzin

Firma działająca w okolicach Ulm poszukuje od zaraz budowlańców – zbrojarzy-betoniarzy do pracy w Niemczech w budownictwie. Niewymagana znajomość języka niemieckiego.

Szanowni Państwo,
poszukujemy od zaraz pracowników do pracy w Niemczech Neresheim-Dorfmerkingen (okolice Ulm)
Praca w betoniarni/prefabrykacja betonowa.
Praca od poniedziałku do soboty, dziennie 9 godzin pracy.
Rozpoczęcie zlecenia: 29.06.2020

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
· Betonowanie.
· Szalunki.
· Zbrojenia.
· Wiązanie zbrojeń.
· Zalewanie gotowych form.
· Praca z rysunkiem technicznym.

WYMAGANIA:
· Minimum 2- letnie doświadczenie jako zbrojarz/betoniarz.
· Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.
· Własny środek transportu – warunek konieczny
· Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy.
· Samodzielność.
· Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

ZAPEWNIAMY:
· Umowę o pracę.
· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
· Dopłatę do zakwaterowania.
· Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.
· Pomoc w organizacji wyjazdu.
· Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.
· Dodatki do paliwa dla kierowcy.
· Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu.
+48 17 200 00 21 (Pon.-Pt. 9:00-17:00)

ID ogłoszenia: 3915ee8bfc92dae7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FirmaKamar
  • Zarejestrowany od: 6 maja 2020

Inne przedmioty dodane przez FirmaKamar

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez FirmaKamar »