€ 8,84 euro/h brutto

Zbiory truskawek, malin, szparagów dam sezonową pracę w Niemczech 2018 Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 01:33

Propozycja zatrudnienia w Augsburgu dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego. Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek, malin oraz szparagów.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: sezon 2018

Płaca: 8,84 euro za godzinę brutto lub praca na akord

Opis stanowiska:

  • jest to praca na sezon 2018 głównie przy zbiorach truskawek, a także szparagów i malin z upraw tunelowych oraz polowych

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do wypracowywania dziennych norm zebranych owoców
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • zaletą będzie doświadczenie przy zbiorach

Oferujemy:

  • pracę na uczciwych warunkach w oparciu o umowę tymczasową
  • zarobki wypłacane co miesiąc na konto
  • zaliczkę raz na tydzień
  • transport do pracy
  • premie wydajnościowe
  • możliwość zatrudnienia na cały sezon lub otrzymania innego stanowiska
  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • dzień wolny w tygodniu

Aplikacja:

Aplikować należy wysyłając zgłoszenie na adres:

info@Seibold-Erdbeeren.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2018-w-augsburgu-przy-zbiorze-szparagow-truskawek-i-innych-owocow/

wyświetleń: 1500, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 955a5e78a779ae4

3 komentarze aby “Zbiory truskawek, malin, szparagów dam sezonową pracę w Niemczech 2018 Augsburg”

  1. Michał dn. 5 lutego 2018 @ 22:28

    Witam jestem zainteresowany wraz partnerką mamy duże doświadczenie ja szparagi13 lat partnerka truskawki -8 lat Pozdrawiam

  2. Witam , szukam pracy od połowy kwietnia początek maja , jestem młoda i wytrzymała na pracę fizycznie , pochodzę z gospodarstwa i pracowałam przy zbiorach truskawek kilka sezonów w Polsce, szukam lepszych zarobków wiec chciałabym wyjechać za granicę , mam 24 lata i jestem młodym rolnikiem więc znam pracę na polu ,proszę o kontakt jeżeli jest państwo zainteresowani moją osobą. Dziękuje

  3. witam jestem zainteresowana z moja kuzynka na szparagach pracowalysmy 8 lat ale mozemy pracowac przy innych zborach prosze o kontakt dziekuje