€ 9,82 brutto/h

Zbiory szparagów dam sezonową pracę w Niemczech bez znajomości języka 2022 Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rain am Lech
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2022 20:05

Ogłoszenie aktualnej od kwietnia 2022 sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Rain am Lech bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rain am Lech.

Wynagrodzenie: 9,82 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana na polu oraz na hali;
  • zadaniem będzie wycinanie szparagów, sortowanie ich oraz przycinanie i pakowanie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od kwietnia 2022;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę sezonową od kwietnia do czerwca 2022;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • brak opłat za pośrednictwo;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • możliwość darmowego korzystania z pralek i suszarek;
  • darmowy przejazd do lekarza;
  • dojazd dwa razy w tygodniu do sklepów;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 9,90 € na dzień w dwuosobowych kontenerach ogrzewanych.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu oraz WhatsApp – 0049 151 72 70  19 29 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00).

Kontakt do Pani Tokarz w Polsce pod numerem: 12 284 51 75 od poniedziałku do piątku w godz. 8,00 – 10,00 oraz 19.00 – 21.00, a także w soboty 8.00 – 10.00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2022-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-szparagow-w-rain-am-lech/

Nr ogł.: 72961d5a3a1c2b94