€ na akord

Zbiory szparagów 2017 ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2016 03:43

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech dla Polaków od kwietnia 2017 przy zbiorze szparagów na polu. Ogłoszenie z Halle dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Wynagrodzenie: na akord
Liczba miejsc do obsadzenia: 30
Lokalizacja: Halle, Niemcy
Czas aplikowania: zgłoszenia należy wysyłać maksymalnie do lutego 2017

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy zbiorze szparagów
  • pracownik będzie zajmował się również ich wstępnym oczyszczeniem i przesortowaniem

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej od kwietnia 2017
  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność
  • brak problemów z wypracowywaniem narzuconych norm

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • możliwość podjęcia pracy dla grup a także par
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowanie na czas pobytu – wyłącznie dla osób, które pozostaną do końca i będą przestrzegały regulaminu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Niemcy praca przy zbiorach szparagów 2017, Halle niedaleko Lipska. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-kwietnia-2017-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-halle/

wyświetleń: 2431, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 92058424c1951401

1 odpowiedź aby “Zbiory szparagów 2017 ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech Halle”

  1. Niemcy praca przy zbiorach szparagów 2017, Halle niedaleko Lipska. Maciej Pluta” dn. 13 stycznia 2017 @ 10:28

    jestem zainteresowany pracą przy zbiorze szparagi. Posiadam praktyke kilku sezonową.Proszę o podanie wszystkich szczegółów.