€ akord 0,30 euro/kg

Zbiory owoców śliwek, jabłek od zaraz Niemcy praca sezonowa dla studentów Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2015 01:30

Sadownik z Augsburga poszukuje studentów do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców – jabłek, śliwek, gruszek. Oferta bez doświadczenia i znajomości języka dla osób sprawnych fizycznie.

Miejsce pracy: Okolice Augsburga
Zarobki: akord
Liczba miejsc: 10
Start: sierpień 2015

Zadania:
Praca fizyczna w sadzie owocowym polegająca na zbiorze śliwek, jabłek lub gruszek – ręcznie lub z wykorzystaniem chwytaka.

Wymagania:
– dyspozycyjność na okres sierpień – wrzesień lub dłużej
– doskonały stan zdrowia i kondycja fizyczna
– mile widziane osoby z podbitą legitymacją studencką
– atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
– atrakcyjną pracę sezonową
– zakwaterowanie płatne w kontenerach mieszkalnych (2 euro za dobę od osoby)
– możliwość wspólnego zatrudnienie dla par oraz grup
– dobre warunki płacowe
– nie wymagane doświadczenie ani znajomość języka

Jak aplikować?

Zgłoszenie proszę wysyłać na adres: ogłoszenie @ wygasło

wyświetleń: 2719, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 50755737fd09b954