€ 8,00 € netto/h

Zbiory kwiatów bez języka sezonowa praca w Niemczech ogrodnictwo od zaraz Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kempen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2022 21:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Kempen bez języka przy zbiorach kwiatów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kempen.

Wynagrodzenie: 8 € netto na godz., co daje w przeliczeniu 37 PLN netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac przy kwiatach;
  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem, sortowaniem oraz pakowaniem kwiatów.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy sezonowej;

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dodatkowe ubezpieczenie w Niemczech;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy transport do pracy służbowymi samochodami;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

95 757 97 57 albo 95 757 09 90

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-kwiatow-bez-jezyka-w-ogrodnictwie-od-zaraz-k-kempen/

Nr ogł.: 47633c5f32aed0b