€ 8 euro/h

Zbiory jabłek, śliwek dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heilbronn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2016 02:38

Gospodarstwo sadownicze z Heilbronn zatrudni od zaraz pracowników do zbioru jabłek i śliwek. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców twardych

Lokalizacja: okolice Heilbronn – Untersteinbach

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8 euro brutto

Liczba wakatów: 10

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pracę sezonową przy zbiorze jabłek i śliwek
  • zatrudnienie odbywa się w gospodarstwie, które ma powierzchnię 14 ha
  • pakowanie i przenoszenie skrzynek z owocami

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja, możliwość przenoszenia skrzynek pełnych owoców
  • zdolność do wypracowywania limitów zbiorów
  • brak problemów zdrowotnych
  • samodzielność, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • pracę sezonową przy zbiorze owoców
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 6 euro za dobę – zapewniona pościel

Aplikacja:
Wiadomość aplikacyjną prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
info@obstbau-boehringer.de

Lub poprzez stronę: http://obstbau-boehringer.de/

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-jablek-i-sliwek-bez-jezyka-heilbronn/

wyświetleń: 2544, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 24457a3b0d0b0d15

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.