€ 10,45 brutto/h

Zbiory borówki bez znajomości języka dam sezonową pracę w Niemczech 2022 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2022 21:29

Plantacja z Hanoweru szuka od lipca 2022 chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie na wakacje bez znajomości języka przy zbiorach borówki. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 10,45 € brutto na godz.

Start: od lipca 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • status studenta/emeryta/rencisty albo bycie zamężną lub żonatym;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • pracę sezonową od lipca do sierpnia 2022;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • pracę dla osób również bez znajomości języka;
  • zakwaterowanie zorganizowane na plantacji.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 604 467 695

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-borowki-2022-hanower/

Nr ogł.: 58362409daa10d06