€ od 2800 brutto/mc

Dla kierowcy kat.B praca Niemcy jako dostawca zakupów od zaraz z podstawowym niemieckim Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2023 19:49

Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Berlinie jako dostawca zakupów z podstawowym językiem niemieckim. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako kierowca dla delikatesów internetowych;
  • zadaniem będzie rozplanowanie trasy, załadunek zakupów przygotowanych przez magazyn na samochód oraz rozwiezienie ich do klientów;
  • dostawy są realizowane pod drzwi.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz mała liczba punktów karnych;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdolność do liczenia w pamięci;
  • przynajmniej podstawowy niemiecki.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę;
  • samochód służbowy i kartę paliwową;
  • pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/01/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-berlin/

Nr ogł.: 22463c59789c7022