€ 13,25 brutto/h

Wykładanie towaru od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka w sklepie z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2021 20:09

Sklep z Berlina szuka od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli towarów (sprawdzanie dat ważności), a także dokładnie produktów na regały sklepowe, wycieranie półek, aktualizowanie cen, wystawienie produktów promocyjnych oraz zmienianie ekspozycji itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • czynne prawo jazdy kat. B – przynajmniej 1 na parę;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy relokacji;
  • pomoc przed wyjazdem;
  • częściowy zwrot kosztów za transport do Niemiec;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcję jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a4/01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-praca-niemcy-w-sklepie-od-zaraz-wykladanie-towaru-berlin/

Nr ogł.: 1875ff8aafedcf3e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.