€ 10-15 brutto/h

Stolarz od zaraz oferta pracy w Niemczech, Dischingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dischingen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2022 11:53

Od zaraz w rejonie m.in. Dischingen do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku stolarza meblowego / budowlanego. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: stolarz (meblowy/budowlany)
Miejsce pracy: Niemcy ( Dischingen, Greifswald)
Zakres obowiązków:
– stolarka meblowa
– stolarka budowlana
– montaż mebli
– prace naprawcze
– cięcie małych części
– wszelkie inne prace związane z zawodem stolarza
Wymagania:
– kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
– samodzielność i dokładność
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy i własny samochód
Oferujemy:
– niemiecką umowę na czas nieokreślony
– stały kontakt z koordynatorem
– ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę
– pomoc przy załatwianiu formalności
– darmowe zakwaterowanie

Zadzwoń +48 570 670 866
Kamila: + 48 570901 414
Dominika: + 48 570 901 033
Izabela: + 48 570 901 913

Klaver Sp. z o. o – posiadamy certyfikat o numerze 18450

Częstochowa ul. Gminna 131

Brak tagów

wyświetleń: 164, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7626336e3968eccb

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.