€ 12 euro/h brutto

Sprzątanie kina od zaraz dam pracę w Niemczech dla Polaków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2017 03:01

Dostępna od zaraz opcja pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Berlinie przy sprzątaniu sal kinowych na dłuższy okres.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Stawka godzinowa: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna, wykonywana samodzielnie lub zespołowo polegająca na sprzątaniu multipleksu
  • zadaniem pracownika będzie wyrzucanie śmieci, sprzątanie sali po seansie, dbanie o czystość toalet, pomieszczeń socjalnych oraz gabinetów

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkie wykonywanie zadań
  • dobre nastawienie i energia do pracy
  • sumienność i odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • narzędzia i środki niezbędne do pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość dłuższego zatrudnienia
  • zakwaterowanie na miejscu w mieszkaniu za 280 euro od osoby przy 2 wynajmujących

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: sprzataniekina/06/17 na adres:

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-2017-berlin/

wyświetleń: 1701, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8865939d7e2a38de

2 komentarze aby “Sprzątanie kina od zaraz dam pracę w Niemczech dla Polaków Berlin”

  1. Cche pracować

  2. Mariusz Chojnowski dn. 4 stycznia 2018 @ 13:31

    Bardzo szybko przystosowuje się do nowych warunków pracy