€ 2600-2900 brutto/mc

Sprzątanie galerii handlowej z podstawowym niemieckim praca Niemcy od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2021 20:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z podstawowym językiem niemieckim. Zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu galerii handlowej z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2600 – 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • najważniejszym zadaniem będzie dezynfekowanie powierzchni – wycieranie krzeseł, ławek oraz klamek płynami odkażającymi;
  • pracownik będzie również opróżniał kosze na śmieci, mył podłogi, sprzątał toalety itp.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • możliwość przyjechania swoi samochodem;
  • odpowiedzialne, sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • odzież służbową, sprzęty oraz detergenty dobrej jakości;
  • środki bezpieczeństwa, takie jak: maseczki, rękawiczki i płyny do dezynfekcji;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • ubezpieczenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i krótki opisem własnej osoby prosimy kierować na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Sprzątanie galerii handlowej, Dortmund/01/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-2021-dortmund/

wyświetleń: 425, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4395ff8a13c09677