€ 13,25-16,50 brutto/h

Sprzątanie domów od zaraz oferta pracy w Niemczech z podstawowym językiem Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 19:27

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Dortmundzie z podstawowym językiem. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 13,25 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał domy i mieszkania – regularne zlecenia, ale też jednorazowe, np. sprzątanie po urodzinach itp.;
  • ścieranie kurzu, mycie podłóg, wycieranie mebli, sprzątanie toalet itp.

Wymagania:

  • chęć pracy w nadgodzinach;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • schludność;
  • pracowitość;
  • energiczność i dokładne wykonywanie zadań;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – przelewem na konto;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • urlop, dostęp do świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenie;
  • dokładne szkolenie;
  • wsparcie koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie – należy przepracować minimum 150 godzin, a inaczej trzeba będzie zapłacić.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-dortmund-2021/

Nr ogł.: 7916009a56a3ee71

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.