€ 15,00-16,50 brutto/h

Sprzątanie-dezynfekcja samolotów praca w Niemczech bez języka od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2020 17:48

Od zaraz praca w Niemczech na lotnisku przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 15,00 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym na lotnisku przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów pasażerskich;
  • do zadań będzie należało: wycieranie kurzu, odkurzanie, mycie szyb od wewnątrz, a także odkażanie powierzchni.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • sumienne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę na 12 tygodni;
  • odzież służbową;
  • przedłużenie zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-przy-sprzataniu-i-dezynfekcji-samolotow-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 375fce3e68833a8