€ do ustalenia

Sprzątaczka oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biura Stuttgart z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Opublikowany: 31 marca 2016 18:26
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie biura sprzataczka 2016

Firma ze Stuttgartu poszukuje od zaraz sprzątaczek do legalnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biuro na zmianę wieczorną. Oferta z podstawową znajomością języka, ale dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca w godzinach popołudniowo-wieczornych przy sprzątaniu biura w Stuttgarcie
  • całościowe sprzątanie powierzchni – porządkowanie sal konferencyjnych, gabinetów, recepcji, poczekalni, toalet, pomieszczeń socjalnych
  • uzupełnianie środków higienicznych, podlewanie kwiatów, mycie podłóg

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane referencje z poprzedniej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • samodzielność, odpowiedzialność, żwawość

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • uczciwe zarobki adekwatne do wykonywanej pracy
  • podstawowe urządzenia oraz chemię i artykuły do sprzątania
  • liczne zlecenia
  • pracę na pełen etat

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca przy sprzątaniu biur, Stuttgart 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-sprzatanie-biur-stuttgart-z-podstawowym-jezykiem/

wyświetleń: 1568, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 30756fd4edaa32d6

1 odpowiedź aby “Sprzątaczka oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biura Stuttgart z podstawowym językiem”

  1. Dorota Malinowska-Rybak dn. 1 kwietnia 2016 @ 18:19

    Witam.Jestem zainteresowana państwa ofertą Bardzo proszę o kontakt nr tel.504265749