€ 14 euro/netto

Spawacz WIG/MAG praca w Niemczech od zaraz, Bendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bendorf
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 grudnia 2022 12:36

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech w firmie przemysłowej z Bendorf na stanowisku spawacza WIG-MIG. Mile widziana znajomość języka niemieckiego raz rysunku technicznego.

Szanowni Państwo,

poszukujemy 3 spawaczy do pracy w Niemczech w okolicach miejscowości 56170 Bendorf. Wymagane doświadczenie na stanowisku spawacza WIG/MAG.

Praca od poniedziałku do soboty dziennie 8-10 godzin pracy. Bez pracy zmianowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Spawanie MAG elementów blaszanych.
-Spawanie WIG odcinków rur, montaż blach i odcinków rur.
-Spawanie elektrodą rur i elementów z blachy

WYMAGANIA:

-Minimum 2 lata doświadczenia na podanym wyżej stanowisku.
-Własny środek transportu!
-Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
-Mile widziana znajomość rysunku technicznego.
-Dyspozycyjność – praca od zaraz!

ZAPEWNIAMY:

-Umowę o pracę.
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
-Dopłatę do zakwaterowania.
-Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów.
-Organizacja wyjazdu.
-Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora.
-Dodatki do paliwa dla kierowców.
-Pokrywamy koszty paliwa za przejazd Polska – Niemcy
-Mile widziane grupy pracowników.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu +48 17 200 0021, +48 577 731 777

ID ogłoszenia: 296636a2f7bdde87

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: FirmaKamar
  • Zarejestrowany od: 6 maja 2020

Inne przedmioty dodane przez FirmaKamar

Ostatnie przedmioty dodane przez FirmaKamar »