€ 8,70 euro brutto/h

Sortowanie towaru na magazynie Niemcy praca bez języka dla par Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2015 20:32

Magazyn z elektroniką zatrudni Polaków do pracy w Niemczech przy sortowaniu towarów i obsłudze dostaw. Oferta z Monachium dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz na magazynie

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: 8,70 euro brutto/h

Obowiązki:

  • obsługiwanie dostaw, rozładunek, załadunek
  • sortowanie towarów
  • rozkładanie towarów w odpowiednie miejsca na magazynie

Oczekiwania:

  • szybkość, dynamiczność, zapał
  • elastyczność godzinowa
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • mobilność

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla Polaków w stabilnej firmie
  • pracę od zaraz dla par
  • zatrudnienie na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • szkolenie wprowadzające
  • odzież roboczą
  • terminowe wypłacanie należności

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość z załączeniem zdjęcia i aktualnego CV należy przesłać na adres: ogloszenie@wygaslo

Pary prosimy o przesłanie wspólnej aplikacji.

wyświetleń: 1771, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6125592bbc5db941

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.