€ 10-12 €/godz. brutto + dieta

Ślusarz / spawacz Niemcy praca w Zwickau (blisko granicy)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 września 2016 05:35

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech adresowane do ślusarzy oraz spawaczy z doświadczeniem przy cięciu palnikiem konstrukcji metalowych, szyn lub części maszyn.

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen

Poszukujemy ślusarzy/spawaczy do pracy w Niemczech
( Zwickau – blisko polskiej granicy)

Zakres obowiązków :

– cięcie palnikiem konstrukcji metalowych, szyn, części maszyn

Wymagania :

– wykształcenie w branży metalowej
– doświadczenie w pracy z palnikiem
– konieczne doświdczenie zawodowe
– dyspozycyjność , gotowość do pracy w systemie zmianowym
– dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy :

– różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– bardzo dobre warunki placowe
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau
Frau Emilia Graczyk

Tel. 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.com

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy, dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

wyświetleń: 1173, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 38957c7f89858297