€ do ustalenia

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek bez znajomości języka Scharringhausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Scharringhausen
  • Opublikowany: 7 marca 2016 22:29
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
truskawki-farma

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na gospodarstwie, przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Scharringhausen od początku maja 2016, bez znajomości języka. Na miejscu zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik zbioru owoców.

Miejsce pracy: Scharringhausen, Niemcy.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: maj 2016.

Zakwaterowanie: zapewnione zakwaterowanie bezpłatne.

Zadania na stanowisku:

  • każdego dnia praca zaczyna się wcześnie rano;
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczny zbiór truskawek na polu lub w tunelu;
  • należy wypracowywać dzienne normy zbiorów.

Oczekiwania:

  • pracowitość;
  • szybkość, sprawność;
  • dobry stan zdrowia;
  • posiadanie odzieży na każdą pogodę;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • motywacja do pracy.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • organizacja dojazdu do Scharringhausen;
  • wyjazdy z farmy do sklepu w tygodniu;
  • częściowe wyżywienie – ciepły obiad każdego dnia;
  • możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy oraz zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-truskawek-od-maja-scharringhausen/

wyświetleń: 2757, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 89956ddcb43054f5

3 komentarze aby “Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek bez znajomości języka Scharringhausen”

  1. Praca za granica dn. 12 marca 2016 @ 11:29

    Witam.
    Potrzebuje wraz ze znajomymi pracy sezonowej na wakacje 2016
    Interesowaly by nas nastepujace miesiace… Czerwiec lipiec wrzesień
    Czy maja panstwo jakas ciekawa propozycje? Osoby pelnoletnie z prawem jazdy bez jezyka

  2. Tomasz Nowak dn. 5 kwietnia 2016 @ 20:06

    Witam, podejmę prace fizyczną w okresie lipca i sierpnia 2016.
    18 lat, doświadczony w pracy fizycznej, sprawny, bez nałogów, znam język angielski.
    Proszę o kontakt:
    nr tel: 533080598
    e mail: tomasznowak105@interia.pl

  3. Witam, jestem zainteresowana oferta pracy. Prosze o kontakt 570 283 698