€ 9,50 euro brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach kapusty i sałaty od zaraz Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2016 21:59

Gospodarstwo z Halle oferuje sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze sałaty, kapusty i kabaczków. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Miejsce zatrudnienia: Halle, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik zajmować się będzie zbiorem warzyw na polu – kapusty, sałaty a także kabaczków
  • zatrudnienie w dużym gospodarstwie z zapleczem mieszkalnych w postaci domków z ogrzewaniem

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów ze zdrowiem
  • wytrzymałość
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • na miejscu pracodawca oferuje darmowe zamieszkanie
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę sezonową
  • możliwość zatrudnienia dla par, grup, studentów lub uczniów

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt mailowy z załączeniem CV na poniżej podany adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy zbiorach warzyw na polu, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-salaty-kapusty-halle/

Nr ogł.: 78857c957c3e02c8

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.