€ 9,20 brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory truskawek czerwiec 2019 Neuenstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuenstadt
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2019 19:50

Sezonowa praca w Niemczech w Neuenstadt przy zbiorach truskawek. Oferta bez znajomości języka i aktualna od czerwca 2019. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie i atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Neuenstadt.

Wynagrodzenie: 9,20 brutto/godz., a w dla studentów i gospodyń domowych netto jest niewiele niższe niż brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek z upraw polowych otwartych lub tunelowych

Wymagania:

  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy od czerwca 2019 na okres 70 dni lub na 3 miesiące;
  • zdolności manualne;
  • sumienność;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 7,50 Eur za dzień (nocleg w kontenerach mieszkalnych);
  • zatrudnienie na 70 dni lub 3 miesiące;
  • praca 6 dni w tygodniu po 8 – 10 godzin.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-czerwiec-2019-neuenstadt/

wyświetleń: 841, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8635c4b3e2de5eb1