€ 1400 euro miesięcznie

Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory pietruszki dla kobiet od zaraz Manheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Manheim
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 23:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pietruszka-zbiory

Plantacja warzyw z Manheim posiada 6 wakatów dla kobiet przy zbiorach pietruszki. Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Manheim.

Wynagrodzenie: ok.1400 euro miesięcznie – system akordowy.

Opis stanowiska:

  • zbiory pietruszki na polu według norm ilościowych.

Wymagania:

  • zręczność i energiczność;
  • oferta jest skierowana dla kobiet;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • predyspozycje do pracy w każdą pogodę;
  • możliwość zabrania ze sobą odzieży i akcesoriów na różne warunki;
  • gotowość do wyjazdu 22.06.2016;dyspozycyjność na ok. 2 miesiące.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie płatne;
  • szkolenie wprowadzające;
  • dobre warunki socjalne na plantacji;
  • legalne i stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer:

+48723511877 OFERTA NIEAKTUALNA

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-pietruszki-w-mannheim/

Nr ogł.: 288576165364ecef