€ do ustalenia

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek dla par i grup 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ludinghausen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 14:24
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
praca-anglia-zbiory-truskawek

Zatrudnimy 50 osób również bez znajomości języka do zbiorów truskawek w Ludinghausen. Sezonowa, fizyczna praca w Niemczech od kwietnia do października 2016 roku na dużej plantacji, z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.
Lokalizacja: Ludinghausen, Niemcy.
Liczba wolnych wakatów: 50.
Termin prac: kwiecień – październik 2016.

Zadania:
Praca będzie polegała na zbiorze truskawek na polu lub w tunelu. Możliwe inne prace takie jak sortowanie, mycie i pakowanie, ewentualnie zadania porządkowe.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • dyspozycyjność w miesiącach kwiecień – październik;
  • dobra organizacja;
  • zdolności manualne;
  • znajomość języka niemieckiego dla własnych potrzeb.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • płatne obiady za 3,60 Euro dziennie;
  • mieszkanie w cenie 4 euro za osobę dziennie – bardzo dobre warunki (ok. 120 Euro miesięcznie).

Aplikacje:
Zgłoszenia w formie CV prosimy wysyłać pod adres mailowy m.wiedenluebbert@boecker-forstmannshof.de
Zgłoszenia grupowe można wysyłać w jednej wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbiory-truskawek-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2016-dla-par-i-grup/

wyświetleń: 5376, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 20656939950aff98

Linki sponsorowane

7 komentarzy aby “Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek dla par i grup 2016”

  1. byłbym zainteresowany waszom ofertom pracy byłem juz w niemczech na zbiorach prosił bym o odp nr tel 536309443 kwadrat@198511wp,pl adres e mail bo to jest nowy i nie chciał wejsc

  2. Mam na imię Wojciech,mam 29 lat i jestem zainteresowany praca w Niemczech.Za granica nie bylem ale zbierałem truskawki w Polsce.Pracowałem również przy myciu warzyw. Tel.kontaktowy 518872335,e mail zato6991@wp.pl

  3. prosił bym o odp nr tel 536309443

  4. prosił bym o odp

  5. Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy przy zbiorach truskawek.Posiadam doświadczenie, samochód, i chętną czteroosobową grupę do pracy.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
    Bożena

  6. Witam jestem zainteresowana w raz z chłopakiem wasza oferta proszę o katakt emaliowy
    Albo tel 724 847 358 pozdrawiam

  7. Karolina dn. 12 lutego 2016 @ 19:11

    Witam jestem zainteresowana praca u panstwa razem ze swoim partnerem.Moj nr kontaktowy 781-368-190.Czekam za informacja.Pozdrawiam

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.