€ 8,60 euro brutto za godzinę

Sezonowa praca Niemcy zbiory warzyw 2017 bez znajomości języka Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2017 01:32

Propozycja podjęcia sezonowego zatrudnienia w firmie z Cappeln przy sadzeniu i zbiorach warzyw 2017. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Cappeln, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,60 euro brutto za godzinę

Czas trwania umowy: 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

  • praca w dużej firmie produkcyjnej będzie polegała na wykonywaniu zadań przy sadzeniu oraz zbiorach warzyw

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Niemczech
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • umiejętność efektywnej pracy w szybkim tempie
  • zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy:

  • zapewnione przez pracodawcę miejsce do zamieszkania w hotelu pracowniczym ze świetnie wyposażoną kuchnią
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w rzetelnej i stabilnej firmie
  • pracę w Niemczech bez znajomości języka
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

pl@maehlmann-gemuesebau.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-sadzenie-i-zbior-warzyw-bez-jezyka-cappeln-2017/

wyświetleń: 2261, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 68058c0748c3e678