€ 9,20 Euro brutto/godz

Sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek 2019 bez języka Neuenstadt am Kocher

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuenstadt am Kocher
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2019 20:39

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od czerwca do września 2019 roku przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik zbiorów (truskawki).

Lokalizacja: Neuenstadt am Kocher.

Wynagrodzenie: 9,20 Euro brutto/h.

Start: od czerwca do września 2019 roku.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek na polu.

Wymagania:

  • mile widziani są studenci, gospodynie domowe itp;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • przyjazne nastawienie;
  • dużym atutem będzie doświadczenie;
  • solidność, niezawodność;
  • możliwość podjęcia pracy od czerwca do września 2019 roku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wstępne przeszkolenie pracownicze;
  • umowa o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie w cenie 7,50 EUR za dobę w kontenerach mieszkalnych;
  • praca przez 6 dni w tygodniu po 8 – 10 godzin.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie wiadomości e-mail na adres:

praca@pol-web.de

Źródło: https://praca-niemcy123.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek-neuenstadt-am-kocher/

Nr ogł.: 455c2f8d9734851