€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy zbiory szparagów 2017 bez znajomości języka Mötzow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mötzow
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 01:32

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2017 dla Polaków bez języka. Zatrudnienie przy zbiorach szparagów w Mötzow z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Mötzow, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od kwietnia 2017

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna polega na zbiorach warzyw na polu
  • zadaniem pracownika będzie czyszczenie, segregacja oraz pakowanie szparagów, a także inne zlecone bieżące obowiązki

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach na sezon
  • brak uzależnień
  • własne ciepłe ubrania oraz odzież chroniąca przed deszczem
  • przestrzeganie regulaminu oraz warunków pracy

Oferujemy:

  • zapewnioną przerwę w czasie pracy na ciepły posiłek
  • miejsce do zamieszkania
  • możliwość skorzystania z zapewnionego przez pracodawcę transportu do sklepu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony:

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-od-kwietnia-2017-przy-zbiorach-szparagow-motzow/

Nr ogł.: 862585c16a2848fe

1 odpowiedź aby “Sezonowa praca Niemcy zbiory szparagów 2017 bez znajomości języka Mötzow”

  1. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884