€ 8/ brutto

Sezonowa praca Niemcy zbieranie jabłek dla par bez języka od zaraz wrzesień 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2016 22:21

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze jabłek w sadach. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków również par bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: 8 euro za godzinę pracy brutto

Termin rozpoczęcia: od 15 września 2016

Czas trwania umowy: od 6 do 7 tygodni

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika należy zbieranie jabłek w sadach

Wymagania:

  • wysoki wzrost ułatwiający pracę minimum 170 cm
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia natychmiastowej pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe na czas określony od zaraz
  • praca dla pary lub dwóch mężczyzn
  • zakwaterowanie na miejscu oferowane przez pracodawcę w cenie 3,35 euro za dobę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania wiadomości na adres: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-dla-par-przy-zbiorach-jablek-od-zaraz/

wyświetleń: 2668, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 15657da8d1da6007

4 komentarze aby “Sezonowa praca Niemcy zbieranie jabłek dla par bez języka od zaraz wrzesień 2016”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani pańską ofertą jako para. tel : 577924212

  2. Sezonowa praca Niemcy zbieranie jabłek dla par bez języka 2017 wrzesień dn. 29 czerwca 2017 @ 20:15

    Jestem zainteresowana ofertą pracy.882593399

  3. Jestem zainteresowana ofertą pracy.882593399

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.