€ 7,40 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy od marca 2017 zbiory szparagów bez języka Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fellbach
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 00:57

Od zaraz (marzec 2017) poszukujemy chętnych do zatrudnienia przy zbiorach szparagów. Opcja sezonowej praca w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Fellbach, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania: około 4-7 tygodni

Zarobki: 7,40 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 100

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu przy szparagach
  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie, oczyszczanie oraz pakowanie szparagów przy użyciu specjalnych narzędzi

Wymagania:

  • gotowość pracy przy różnych warunkach pogodowych
  • pracowitość i sumienność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja i chęć
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 5 euro za dzień
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wyżywienia za 5 euro dziennie
  • pracę zmianową po 8 godzin

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2017-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-szparagow-fellbach-bez-jezyka-i-doswiadczenia/

wyświetleń: 2231, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 94958add3ff17943