€ 9,20 euro/h netto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz zbiory pieczarek bez znajomości języka Budziszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Budziszyn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 06:06

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia w Budziszynie przy zbiorach pieczarek. Od zaraz praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Budziszyn, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,20 euro netto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca sezonowa będzie polegała na ręcznym zbieraniu pieczarek
  • zadania będą wykonywane na ogrzewanej hali

Wymagania:

  • umiejętność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • mile widziane posiadanie doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • pracę sezonową na okres 3,6 lub 12 miesięcy
  • możliwość powrotu do Polski na święta
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach
  • pomoc polskiego konsultanta na miejscu
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „zbiory pieczarek/01/2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-pieczarek-bez-jezyka-budziszyn/

wyświetleń: 2817, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9995a4d4d6d78473

3 komentarze aby “Sezonowa praca Niemcy od zaraz zbiory pieczarek bez znajomości języka Budziszyn”

  1. Marcin Francuziak dn. 5 stycznia 2018 @ 13:57

    Dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą jestem osobą nie pijącą pracowitą kawaler z dużą motywacją i chęcią do pracy

  2. wyjazd od zaraz dn. 31 stycznia 2018 @ 13:17

    Gotowi wyjechać od zaraz pracowici, sumienni.Wyjazd własnym autem.Proszę o kontakt 575668039

  3. wyjazd od zaraz dn. 2 lutego 2018 @ 12:30

    witam jestem bardzo zainteresowany i chetny wyjechac 22 l prosze o kontakt
    731427936

Zostaw odpowiedź do wyjazd od zaraz