€ 9,50 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach malin bez znajomości języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 października 2017 00:23

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w szklarni z Poczdamu od zaraz przy zbiorach malin i jeżyn.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: okolice Poczdamu, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na ostrożnym i delikatnym zbieraniu malin oraz jeżyn
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak uzależnień
  • dobra kondycja
  • otwartość i elastyczność
  • dyspozycyjność na okres 2 miesięcy

Oferujemy:

  • pracę na czas określony w Niemczech
  • zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • dużą ilość godzin pracy

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Zbiory malin i jeżyn – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-jezyn-i-malin-w-szklarni-poczdam/

wyświetleń: 1237, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 81559f797bccfb91