€ 8,84 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka zbiory truskawek Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselhöring
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 00:07

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia od zaraz w Geiselhöring przy zbiorach truskawek i malin.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach owoców

Miejsce pracy: Geiselhöring, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem truskawek i malin na plantacji

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • preferowane do zatrudnienia są kobiety
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na sezon 2018
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

0049 171 5511250 lub 0049 9423 9433564

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2018-od-zaraz-przy-zbiorach-malin-i-truskawek-w-geiselhoring/

wyświetleń: 919, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9715b14599dce6d1